Oglądanie telewizji za pomocą Kodi krok po kroku

kodi
kodi
kodi

Oglądanie telewizji za pomocą Kodi

Dlaczego korzystać z Kodi?

  O tym co to jest Kodi dowiesz się KLIKAJĄC TUTAJ. Uzupełniając informacje z linka, dodam, że poprzez wgranie odpowiednich repozytoriów (CZYTAJ TO!) będziesz w stanie oglądać nie tylko Polską telewizję, ale i telewizję z całego świata. Będziesz w stanie instalować radia z całego świata. Po co szukać filmów czy seriali online w necie i nadziewać się na tonę reklam i wirusów? Więcej czasu stracisz na znalezienie dobrego linku niż samo oglądanie filmu. Dzięki odpowiednim repozytoriom wymagane będzie od Ciebie tylko, aby wyszukać nazwy filmu lub serialu. Nie znalazło? Zobacz w innym repozytorium – szybko i łatwo. Czasem niestety zdarza się, że znajdujesz link, a on nie działa – no cóż, nie można mieć wszystkiego.

  Nie lubisz filmów z lektorem lub dubbingiem? Lub może jakiś film go nie posiada, a chcesz go obejrzeć za wszelką cenę? Kodi znajdzie i dopasuje napisy z popularnych serwisów! Oglądasz często filmy z napisami? Jak często były one przesunięte? Tłumaczenie, albo szło przed rozmową, albo po. Offset również łatwo ustawisz w tym programie, dzięki temu wyrównując napisy.

  Kolejny atut Kodi’ego – multiplatforma! Oglądaj na telefonie, komputerze, tablecie, smart tv, android boxie!
Instalacja i ustawianie Kodi

Jaki poziom wybrać?

  Zanim zaczniesz instalacje i przygotowania, wybierz poziom trudności.
  Jeżeli jesteś wygony i nie chce Ci się nic robić lub nie masz czasu – wybierz Poziom Wygodniś. Dostaniesz wszystkie najlepsze Polskie wtyczki.
  Jeżeli kompletnie nie znasz się na komputerach i chcesz tylko oglądać telewizję, polecam wybrać Poziom Łatwy – kopiowanie gotowego backupu do programu – w tym wypadku również dostajesz wszystkie najlepsze Polskie wtyczki.
  Poziom Normalny – instalowanie i ustawianie wszystkiego od podstaw (troszkę monotonne, nie zrażaj się, kosztuje to tylko nieco więcej czasu i wydaje się być lepszym rozwiązaniem) – instalujesz tylko jedną wtyczkę do oglądania TV. Ten krok jest niezbędny, aby przejść do następnego poziomu!
  Poziom Expert – tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z poziomem expert’a. Są to nadal podstawowe funkcje, które większość szybko załapie. W tym wypadku zainstalujesz nie tylko dodatkowe TV, ale wszystkie najlepsze Polskie wtyczki do oglądania filmów i seriali z popularnych polskich serwisów. Uwaga! zanim przejdziesz do tego kroku upewnij się, że wykonałeś wszystkie kroki z Poziomu Normalnego.

Wybierz Poziom
Inne

Informację jak zainstalować dodatkowe repozytoria i wtyczki znajdziesz KLIKAJĄC TUTAJ.

O tym jak zmienić preferowany język napisów do filmów, języka programu oraz innych rzeczy dowiesz się KLIKAJĄC TUTAJ.

Ważne! Zaleca się korzystanie z usług VPN podczas odbioru Tv lub oglądania filmów i seriali online. Zabezpiecz się gdy oglądasz telewizję online przez internet – Oglądaj bezpiecznie z VPN – zwiększ swoją prywatność i bezpieczeństwo w internecie


 

Powrót do góry